internet alemi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nokia Telefonlarda güvenlik Kodu Kırma (Güvenlik Kodunu 12345'e döndürme) PROGRAMSIZ ve USBSİZ

Nokia Telefonlarda güvenlik Kodu Kırma (Güvenlik Kodunu 12345'e döndürme) PROGRAMSIZ ve USBSİZ Empty Nokia Telefonlarda güvenlik Kodu Kırma (Güvenlik Kodunu 12345'e döndürme) PROGRAMSIZ ve USBSİZ

Mesaj tarafından Admin Paz Tem. 28 2013, 22:54

Arkadaşlar Nokia 6700s telefonumu yeni almıştım ve menüsü darma dağınıktı.telefonu orijinal ayarlara yükleyebilmek için güvenlik kodu istedi.12345 yazdım fakat telefonun önceki sahibi şifreyi değiştirmiş.telefonu güncellemek aklıma geldi ve yaptım fakat şifre değişmemişti.Hard Format yani *#7370# Atmak istedim oda olmadı çünkü zaten bunu yapmak için güvenlik şifresi gerekiyordu.Epeyi Araştırdım bir sürü program denedim bazı programlar sis uzantılı olduğu için kuramadım bile enson şu yöntemi denedim ve işe yaradı.Artık Nokia marka Telefonlarda güvenlik Kodunu Kırmak veya bulmak yada sıfırlamak için programa usbye veya bilgisayarı kullanmaya gerek kalmadan iki dakika içinde güvenlik Kodunuzu 12345 e çevireceksiniz.Ancak bunu yaptığınızda telefonunuzun hafızası komple silinecektir.Rehber,smsler,falan... MÜMKÜNSE YEDEKLERİNİ ALINIZ!!!

yapmanız gereken çok basit bir işlem:

1.Telefonumuzu kapatıyoruz.
2.yıldız üç ve yes (Arama yaptığımız tuş)'e aynı anda basılı tutuyoruz.
3.Ellerimiz bu tuşlara basılı iken açıp kapama tuşunada basıyoruz.
4.açıp kapama tuşunu bırakıyoruz fakat diğer üç tuşu telefonda nokia yazısı görünene kadar basılı tutuyoruz.

Nokia yazısını görünce hepsini bırakıyoruz ve telefonumuz artık ilk günkü gibi orijinal ayarlara ve orijinal menülere dönüyor hemde güvenlik kodu veya güvenlik şifremiz 12345 olarak değişmiş olarak...
Admin
Admin
site yöneticisi
site yöneticisi

Erkek
İş/Hobiler : internet
Üye Puanı : 4
Forum Puanı : 116161

https://internetalemi.yetkin-forum.com

- Similar topics